Měsíční kontaktní čočky

AIR OPTIX® plus HydraGlyde®

Máte problém s častým osycháním očí? Hledáte čočky s dostatečným zvlhčením? Kontaktní čočky AIR OPTIX® obohacené o speciální složku HydraGlyde® Vám nabízí delší dobu zvlhčení pro komfortní nošení. Zvlhčující komplex najdete také v multifunkčním i peroxidovém roztoku, které naleznete u nás na prodejnách. Čočky jsou také opatřené technologií, která funguje jako ochranný štít čočky. Nejsou tak snadno vytvářené usazeniny na povrchu a zajišťuje také snadné roztírání slz po povrchu. Vysoká prodyšnost materiálu je samozřejmostí. Ještě jste je nezkoušeli? Možná je ten správný čas 😉

larooptik-alcon-airoptix-hydraglide

AIR OPTIX® EX

Je Váš život často hektický a cítíte se v kontaktních čočkách nepohodlně? Máte nabitý program od rána do večera? Vyskytujete se často v EXtrémních podmínkách? Pak jsou nové měsíční čočky AIR OPTIX® EX tou správnou volbou pro Vaše oči! Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, vyniká vysokou prodyšností pro kyslík a skvělým povrchem odolným proti nežádoucím usazeninám, a tím získávají Vaše oči úplné maximum. Díky jejich flexibilnosti je můžete vzít téměř do jakéhokoliv prostředí. Naši optometristé Vám vždy rádi poradí, jaká kontaktní čočka je pro Vaše účely vhodná.

larooptik-alcon-airoptix-ex

AIR OPTIX® AQUA

Rodinka těchto měsíčních čoček je určená na denní nošení po 30 dnů a prodloužené nošení po dobu 6 ti dnů. Vzhledem k jejich vlastnostem jsou přirozené, tím pro Vás pohodlné a zároveň jsou prodyšné pro Vaši rohovku. Zároveň díky svému povrchu dokáží odolávat nečistotám.

larooptik-alcon-airoptix-aqua

AIR OPTIX® Aqua – astigmatické

Cylindr, buřinka či něco podobného? Nemějte strach ☺ Už i pro klienty s astigmatismem existuje perfektní řešení. Vybereme společně vhodnou čočku a určitě budete příjemně překvapeni, jak kontrastní vidění Vám tyto čočky zaručí.

larooptik-alcon-airoptix-aqua-astigmatism

AIR OPTIX® Aqua- multifokální

Cítíte, že pro přečtení jídelního lístku potřebujete delší ruce? To ale pořád není správný důvod k odložení kontaktních čoček a ani to není důvod, proč čočky nenosit ☺ Skvělé je, že jsou také v jednodenní variantně! Perfektní pro příležitostné nošení!

larooptik-alcon-airoptix-aqua-multifocal

AIR OPTIX® Colors

Láká Vás změna barvy očí, ale obáváte se zhoršeného komfortu a nepřirozeného vzhledu? U těchto kontaktních čoček se nemusíte bát ani jednoho. Vaše oči mohou svobodně dýchat stejně jako s čirou kontaktní čočkou a barevná technologie zajišťuje přirozený a hluboký pohled Vašich očí.
Vyzkoušejte změnu barvy očí ve virtuálním studiu:
Virtuální studio Air Optix

larooptik-alcon-airoptix-colours
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Denní kontaktní čočky

Dailies Total 1®

Perfektní vidění je dnes běžně splnitelným požadavkem každého nositele kontaktních čoček, ale komfort nošení po celý den? Je to důvod, proč nenosíte kontaktní čočky častěji? V tom případě jsou tyto kontaktní čočky vhodný produkt právě pro Vás. Jsou především zdravé pro Vaše oči díky vysoké propustnosti pro kyslík a zároveň díky vysokému obsahu vody o nich celý den ani nevíte ☺ Vážně jste je ještě nevyzkoušeli?

larooptik-alcon-dailies-total

Dailies® AquaComfort Plus®

Nebaví Vás péče o kontaktní čočky, hlídání platnosti roztoku a neustálé sledování, zda máte roztok a pouzdro po ruce? Proč ještě nenosíte jednodenní kontaktní čočky? Není to výjimka, ani nás to nebaví ☺ Přikláníme se k nejhygieničtějšímu způsobu nošení a tím jsou právě jednodenní čočky. Vhodné i pro příležitostné nošení.

Dailies® AquaComfort Plus® Toric

Setkali jste se v minulosti s tím, že Vám lékař či oční specialista řekl, že nejste vhodný adept na nošení kontaktních čoček z důvodu, že potřebujete cylindrickou (astigmatismus) korekci? Této době dávno odzvonilo. I takové kontaktní čočky naleznete v našem portfoliu. Vhodné i na časté nošení, protože nepotřebujete žádné roztoky a s tím spojené čištění kontaktních čoček.

Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal

Zhoršené vidění do blízka už neznamená, že nejste vhodný adept pro nošení kontaktních čoček. Objednejte se k nám a s optometristou vyberete vhodnou kontaktní čočku pro Vaše potřeby. Multifokální kontaktní čočky Vám zajistí optimální vidění na všechny vzdálenosti.

larooptik-alcon-dailies-family
Souhlas se zpracováním osobních údajů