Chcete nosit kontaktní čočky?

číslo 1

Domluvte si termín.

Zavolejte, zastavte se nebo nám napište e-mail.

 
číslo 2

Dostavte se na měření.

Změříme aktuální dioptrie, vybereme vhodnou kontaktní čočku na základě Vašich parametrů a preferencí, s cílem maximálního možného komfortu a optimálního vidění.

 
číslo 3

Naučíte se práci s kontaktní čočkou.

Proškolíme Vás o dané péči, čištění a podmínkách nošení kontaktní čočky.

 
číslo 4

Vyzkoušejte a přijďte na kontrolu.

Obdržíte diagnostické (zkušební) čočky, vyzkoušíte si je 5–10 dnů ve Vašem běžném životě a po té zkontrolujeme usazení čoček a připravíme prodejní balení.

 
číslo 5

Navštivte nás 2x do roka.

Našich 5 kroků o kontaktních čočkách je nikdy nekončící proces. Při správném používání jsou důležité také kontroly 2x do roka, pro případné včasné odhalení možného problému. Tyto kontroly hlídáme za Vás a vždy před blížícím se termínem od nás obdržíte e-mail.


Získejte víc než ostatní!

 

graf1
graf2

Ceník

PoložkaCenaDoba trvání
Aplikace kontakních čoček990 Kč90 min.
Pravidelná kontrola300 Kč30 min.
Výměna kontakních čoček (re-aplikace).590 Kč60 min.
Kontrola u zákazníků „bez pravidelné kontroly"750 Kč30 min.
 
Jak je známo, kontaktní čočky přirozeně do očí nepatří a dopady na přední část oka nejsou vždy příjemné, proto je důležité preventivně zmiňovanou část oka pravidelně kontrolovat. Ručíme za správně změřený zrak, ručíme i za Vaše zdravé užívání kontaktních čoček.
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Jak správně čistit kontaktní čočky?

1

Hygiena – umyjte si ruce!

Před každou manipulací s kontaktní čočkou si pečlivě umyjte ruce a osušte.

 
2

Čočky “vyperte”!

Po vyjmutí si dejte kontaktní čočku do dlaně, nakapejte Vámi používaný roztok a čočku z každe strany důkladně promněte. Po celý den nošení se čočka obalí slzným slizem a mechanickým očištěním tento povlak narušíte.

3

Uložte čočky ke spánku!

Ve chvíli, kdy jsou čočky “vyprané”, jsou připravené ke spánku. Vložte čistou čočku do pouzdra a zalijte dostatečným množstvím roztoku. Vhodný roztok na Vaše potřeby Vám individuálně doporučíme. Dobu “spánku” má každý roztok rozdílnou, kterou Vám vždy rádi prozradíme.

4

Nasazení čoček druhý den

U námi doporučovaných roztoků jsou čočky připravené ihned k nasazení. Pečlivě si umyjte ruce mýdlem a osušte. Čočky jednoduše vyjměte z pouzder a nasaďte 🙂

5

Vždy použitý roztok vylijte!

Co s roztokem po nasazení čoček? Jednoduše jej vylijte a nechte otevřené vyschnout. To, co roztok vyčistil z kontaktních čoček, zůstává ve zbylém roztoku. Vyschnutím zajistíte, že příští čištění bude stejně úspěšné.