Kontaktní čočky ACUVUE®

Další skupinou našich čoček je rodinka ACUVUE®. Jejich portfolio zahrnují dvoutýdenní kontaktní čočky a také čočky pro jednorázové/jednodenní použití. Jedná se o kvalitní kontaktní čočky, které neustále inovují používané technologie s cílem udržení zdraví Vašich očí. Zároveň budou Vaše oči mít ochranu proti pronikání škodlivého UV záření. Pro správnou aplikaci jsou čočky opatřeny o indikátor rub a líc – u okrajové části – 123.

1-DAY ACUVUE® MOIST

Je Vaší preferencí mít stále čisté kontaktní čočky v praktickém balení, které můžete mít vždy u sebe? Máte citlivější oči například v období alergií? Tak jsou pro Vás jednorázové kontaktní čočky tou správnou volbou. Kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST zůstávají pohodlné a zvlhčené po celý den.

1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM

Potřebujete mít ve svých čočkách zohledněn astigmatismus (cylindr) a upřednostňujete stále čisté kontaktní čočky, o které nebude potřeba se starat? V dnešním světe kontaktních čoček není ani tohle překážkou. S kontaktními čočkami 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM budete mít ostré a stabilní vidění po celý den nošení. Vhodné dioptrie Vám rádi navrhneme a zároveň budete mít také možnost čočky vyzkoušet v osobním životě.

1-DAY ACUVUE® TruEye®

Ve skupině kontaktních jednorázových čoček ACUVUE® má své místo také produkt TruEye®. Poskytují nejvyšší úroveň ochrany proti pronikání UV záření. Použitý materiál poskytuje dostatečnou prodyšnost pro Vaši rohovku a zároveň pohodlí po celý den používání.

ACUVUE OASYS®

Je pro Vás jednorázová výměna příliš krátká a zároveň nechcete nosit kontaktní čočky 30 dnů? Zlatou střední cestou je ro Vás volba dvoutýdenní výměna. Kontaktní čočky ACUVUE OASYS® jsou pružné, jemné a komfortní od prvního dne nasazení. Zároveň zajišťují Vaším očím vysokou prodyšnost pro kyslík.

ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM

Ve dvoutýdenní variantě výměny existuje také řešení astigmatismu/cylindrů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

larooptik-kontaktni-cocky-acuvue