U zrodu společnosti LARO stáli dva lidé, kteří se ocitli na životní křižovatce. Při jednom společném setkání i s jejich dětmi zjistili, že našli jeden v druhém výjimečného člověka plného porozumění a chtějí dál jít společně.

On: Miloslav Lazar
Ona: Eva Roučková

On: obyčejný muž z jihu Čech.
Ona: optometristka z Prahy s velkým životním snem o vlastní oční optice.

Pochopili, že vlastní oční optika je jediný způsob jak být spolu. Vytvořili základní vizi a pustili se vlastníma rukama do výroby nábytku a budování společnosti. Jako první se zrodila oční optika na Andělu v Lidické ulici a necelý rok po té byla vybudována druhá optika na Starostrašnické ulici v Praze. V současné době pracuje ve společnosti LARO OPTIK 8 spolupracovníků včetně obou zakladatelů. Všichni přijali za svou cestu DŮVĚRY, kterou se společnost rozhodla ubírat s vírou, že DŮVĚRA je jediná věc, která dokáže změnit vše. Mantrou kolektivu LARO je: důvěra, čest, odvaha, empatie a loajalita. Těmito vlastnostmi a svou stále se rozvíjející odborností chce LARO přispívat k lepšímu místnímu společenství.

Společnost LARO bude vždy tak poctivá a opravdová, jako city z kterých se zrodila. Láska, touha, obdiv, poctivost a upřímnost stáli u zrodu značky LARO a na jejich základě je vybudována. Snahou našeho kolektivu je precizní a individuální péče o zrak našich klientů. Svěřte se do naší péče a uvidíme se…

Náš tým:

 • Miloslav Lazar
  Jednatel
  Miloslav Lazar
  Jednatel

  Jsem jediný „neoptik“ v této optické společnosti.
  Na prodejně mě uvidíte pouze výjimečně. Většinu času se „schovávám“ za kolegyně a kolegy. V ústraní vymýšlím plány a postupy, aby Vaše návštěva u nás byla co nejpříjemnější.

  Budu rád za každou zpětnou vazbu z Vaší strany, ať už pozitivní či nikoliv. Vlastně pozitivní zpětná vazba a pochvala patří těm, kteří stojí v první řadě. Kolegyním a kolegům, kteří s Vámi denně řeší Vaše potřeby. K mojí osobě prosím směřujte vše, s čím jste u nás nebyli spokojeni. Pouze tak se můžeme poučit a posunout naše služby blíž k Vaší spokojenosti.

  Kontaktovat mě můžete na mailové adrese: lazar.miloslav@seznam.cz

  Více o mé osobě se dočtete v příběhu Proč LARO
  Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv. Děkuji.

  S úctou

  Lazar Miloslav

 • Bc. Eva Roučková
  jednatelka
  Bc. Eva Roučková
  jednatelka

  Na začátku vzniku LARO OPTIK bylo mým prvořadým úkolem postavit společnost na nohy a naučit ji chodit. Z počátku jsme péči o naše klienty zvládali společně s partnerem sami, avšak postupem času jsme byli rádi za možnost přijmout mezi sebe kvalifikované oční optiky a optometristy.

  I nadále se s Vámi, našimi zákazníky, setkávám v prostorách našich optik. Díky kolegům, kteří mne v mnohém zastanou, se Vám mohu věnovat plně individuálně, což mě naplňuje ještě více. Ráda si s Vámi povídám a poslouchám Vaše potřeby a životní příběhy. Často si s Vámi povídám tak dlouho až úplně zapomenu na to, že jsem v práci.

  Proč tuto práci dělám? Baví mě to. Je to nádherný pocit, když mi lidé řeknou: takto jsem nikdy neviděl. Už mě nebolí hlava. Už si můžu dlouho číst a nejsem unavená. To je to co mě nabíjí a motivuje k lepším výkonům. To je ten důvod, proč tuto profesi dělám. Jste to Vy, lidé.

  S čím Vám pomohu? S vyměřením správných dioptrií, s výběrem obrub a vhodných brýlových čoček, s úpravou brýlí. Poradím Vám i s kontaktními čočkami.
  Ráda Vám budu individuálně nápomocna v péči o Vaše vidění. Zavolejte mi a popovídáme si.

  Nemějte obavy mne kontaktovat, jsem člověk jako Vy.

  Mobil: 603 310 319
  Mail: lidicka@larooptik.cz

  Děkuji za přečtení mnou napsaného textu a těším se na osobní setkání s Vámi, stálými i novými zákazníky.

  Eva Roučková

 • Václav Bauer
  poradce, oční technik
  Václav Bauer
  poradce, oční technik

  Jsem člověk, který nezná slovo nelze! Poradenství se věnuji téměř 20 let, z toho 13 let jako oční optik a technik. Načerpané zkušenosti a neustálé rozšiřování vlastních obzorů v těchto oborech mi dává prostor pomáhat a řešit problémy mých zákazníků. Jejich spokojenost a radost mě vnitřně naplňuje a dodá mi energii. Těším se tedy na Vaše další výzvy!

  Mobil: 721 994 485

 • Mgr. Gabriela Spurná
  optometrista a ortoptista
  Mgr. Gabriela Spurná
  optometrista a ortoptista

  Vystudovala jsem optometrii a ortoptiku, v současné době se podílím na výuce budoucích generací odborníků v oblasti optometrie a ortoptiky na Masarykově univerzitě a aktivně se účastním odborných vzdělávacích akcí v tuzemsku i v zahraničí. Zabývám se především nápravou a prevencí vzniku zrakových potíží způsobených mimo jiné dlouhodobou prací na počítači. Má práce je mým velkým koníčkem, zbývající čas věnuji své další vášni - horám. Propadla jsem ferratám a neskutečnému pocitu svobody, který ve mně pohled z vrcholku skal vyvolává. Ráda pracuji s lidmi, neboť každý jsme originál a to vyžaduje i jedinečný přístup k řešení našich potíží. Proto přijďte, postarám se i o Vaše komfortní vidění.

  Mobil: 732 423 677

 • Ing. Alexandra Petrlíková
  optik, optometrista
  Ing. Alexandra Petrlíková
  optik, optometrista

  Součástí LARO týmu jsem se stala v březnu 2013 během studií optometrie na ČVUT, fakultě Biomedicínského inženýrství v Kladně. Po úspěšném dokončení bakalářského studia jsem se rozhodla rozšířit své znalosti a pokračovat na magisterském studijním programu – Systémová integrace procesů ve zdravotnictví na stejné fakultě, které jsem ukončila v roce 2016.

  V roce 2015 jsem se zúčastnila British Contact Lens Association v Liverpoolu a nasbírala tak znalosti ze světa kontaktních čoček od světových jedniček v oboru. Optometrie, bezpochyby i kontaktní čočky, se staly mým velkým koníčkem. Za svou praxi jsem se také podílela na školení kolegů optometristů, zároveň se zúčastňuji většiny kongresů a školím tak stále sama sebe ☺.

  Aktuálně působím v LARO OPTIK jako optik, optometrista a specialista na kontaktní čočky. Zároveň se na těchto stránkách s Vámi dělím o své zážitky a zkušenosti ze světa optiky a optometrie z pozice člověka, který již od deseti let bez brýlí nebo kontaktních čoček nezvládne nástrahy běžného dne ☺. O Váš zrak se starám, co nejpečlivěji dokáži…

  Mobil: 736 114 519

 • Barbora Slavíčková, Dis.
  Oční technik
  Barbora Slavíčková, Dis.
  Oční technik

  jsem optičkou ve společnosti Larooptik již třetím rokem. Co mě nejvíce baví? Kdy jsem ten, kdo Vám pomůže vybrat dokonale sednoucí brýle, za kterými se každý otočí. Brýlové čočky, šité Vám na míru. To, když odejdete s úsměvem na tváři a s důvěrou se za mnou vrátíte.

  Jsem komunikativní, vřelý a empatický člověk stále pozitivně naladěný. Mé motto: ,,Co Tě nezabije, to Tě posílí.´´ Proto žádný problém pro mě není dost velký, abych Vám nedokázala pomoci.
  Těším se, na viděnou Barča 🙂

  Mobil: 721 994 481

 • Mgr. Vít Malý
  optometrista
  Mgr. Vít Malý
  optometrista

  Když jsem se v 19 rozhodoval, co dál, optometrie pro mě nebyla jasná volba. Mým snem byla záchrana lidských životů. I když to zní dost nadneseně, moje práce tomu není tak vzdálená. Dnes bych neměnil a jsem rád, že mě okolnosti dovedly až sem a já mužů podat pomocnou brýli a udělat pro někoho svět ostřejší. S larozofií v hlavě a důvěrou v srdci. Uvidíme se...váš Vítek Optik

  Mobil: 731 942 035

 • Lucie Holubová
  optometrista
  Lucie Holubová
  optometrista

  Jsem optometristka ve znamení Raka. Nejen z tohoto důvodu se mnou zažijete empatické vyšetření zraku, aplikaci kontaktních čoček i výběr padnoucích brýlových obrouček v naprosto klidném duchu a vytržení z chaotického a zrychleného běhu života. Jako hlavní hnací sílu ve své práci vnímám výsledky, které za sebou vidím. Výsledky v podobě zákazníků, kterým jsem měla možnost ukázat, že svět může být barevnější, jasnější, zřetelnější, naplněný pocitem větší jistoty a kvality života.

  Ve své profesi se inspiruji výstižným citátem od J.E.Purkyně: „Věda má každému jednotlivci tolik jisker rozkřísnouti, kolik síla zraku jeho snésti může.“ Podívejme se tedy společně na sílu a možnosti Vašeho zraku…

 
bool(false)