Získejte dokonalý zrak díky vyšetření pomocí přístroje i.Profiler®plus a brýlovým čočkám ZEISS. Každé oko je jedinečné a zaslouží si jedinečnou péči, kterou Vám poskytneme v LAROOPTIK.Souhlas se zpracováním osobních údajů

Buďte nároční a dívejte se bez kompromisů:

Lepší vidění v noci a za zhoršených světelných podmínek

Předejděte v noci oslňování při pohledu do zdroje světla, např. světlometů vozidel. Brýlové čočky ZEISS s technologií i.Scription® tento nežádoucí efekt snižují.

Lepší kontrast

Pomocí brýlových čoček ZEISS s technologií i.Scription® zlepšíte vidění za horších kontastních podmínek. Např. při čtení bílých písmen na černém pozadí.

Lepší barevné vidění

Získejte díky technologii i.Scription® brilantní vidění a vyobrazení barev, jaké skutečně jsou: jasné a intenzivnější.

Nejlepší volba pro Váš zrak – brýlové čočky ZEISS s technologií i.Scription:

Zažijte úchvatnou vizuální kvalitu díky brýlovým čočkám ZEISS s technologií i.Scription, které se vám maximálně přizpůsobí prostřednictvím speciální analýzy očí počítačovým systémem měření ZEISS i.Profilerplus. Naměřené údaje jsou pak zakomponovány do designu a výroby čoček, což umožňuje korekci dříve nezjištěných očních vad. Výsledek: ostřejší a jasnější zrak v noci i za šera, menší oslňování (např. ze světlometů protijedoucích aut), živější barvy a lepší vnímání kontrastu.

  • ➜ Dokonale přesné čočky s co nejlepšími možnými korekčními vlastnostmi.
  • ➜ Ostřejší a jasnější zrak s větším kontrastem – i v noci.
  • ➜ Větší zraková pohoda.
  • ➜ Úplná UV ochrana v čirých brýlových čočkách.
  • ➜ Nejmodernější antireflexní povrchová úprava.
Souhlas se zpracováním osobních údajů