Markéta Žižková

Recenze píši zřídkakdy, nicméně tuto optiku prostě musím doporučit. S takovou ochotou a milým a profesionálním přístupem jsem se snad retailu a službách ještě nesetkala. Mimo to mají i sklý výběr. Takže pokud někdo z s shání v Praze dioptrické či sluneční brýle, určitě se tady zastavte. Je to kousek od Anděla.

Lukáš Nagy

V optice Larooptik jsem byl zatím dvakrát. Poprvé jsem si pořizoval tmavé dioptrické brýle i s obroučky, podruhé jsem tam vzal kamaráda, který kouká na každou korunu a potřeboval pouze nová skla do starých obrouček. V obou případech jsem byl maximálně spokojen. Paní/slečny optičky jsou profesionálky v tom nejlepším slova smyslu. Vyšetření zraku bylo na špičkové úrovni, ale přitom jsou hrozně příjemné a tak nějak lidské. Obzvlášť v případě návštěvy s trochu plachým kamarádem jsem to opravdu ocenil. Také se mi líbí jejich férová cenová politika. Nehrají si na nějaké bombastické slevy, ale ve finále zjistíte, že jsou finančně schopni dostat se i na nižší cenu než jinde po \"slevě\" 50%. Já sám už do jiné optiky nepůjdu.

Ondřej Němec

Veliká spokojenost, super přístup a ochota. Děkuji...

Vlastimil Ruzicka

Velmi milý, vstřícný a profesionální personál, skvělý přístup, děkuji Vám mnohokrát, vážím si toho.

Anna Bravermanová

Již by me ani nenapadlo jit do jiné optiky, nez k Vam. Vážím si Vaši profesionality, přátelského přístupu a velke nabídky brýlí všeho druhu.

Martina Píšová

Nejlepší optika, v jaké jsem kdy byla. Pokaždé maximálně milý personál a profesionálně vybavená "ordinace" s nejmodernějšími přístroji. Chodím pravidelně na vyšetření zraku. Věnují se mi klidně i hodinu a zkontrolují snad vše, co se zkontrolovat dá. Doporučuji i pro výběr brýlí. 🙂

Jan Nykl

Perfektní přístup, obsluha do ničeho nenutila, jen nabízela další a další možností obrouček, dokud se nepovedlo vybrat ty správné. Trpělivost, znalost produktů, srozumitelné vysvětlení. Cenově mnohem lepší než v řetězcích. Nelze nedoporučit.

Jana Motlová

Nejlepší 🙂 a hlavně trpělivý pan optik 😉 Ještě jednou díky!

Zdenda Šimeček

Nejlepší optika/výběr/přístup široko daleko! Alespoň teda pobočka na Strašnické.

Martin Moch

Tuto optiku doporučuji všem, kteří hledají opravdové profesionály ve svém oboru. Navíc jsou všichni nesmírně milí s přátelským přístupem a obrovskou trpělivostí, například při prvním vyndaváním čoček z očí...Není lepší oční optiky.Moc děkuji

Veronika Neradová

Lidský přístup, profesionální práce! Děkuji

Romana Kučerová

Larooptik na Starostrasnicke je nejlepsi.Vsem pracovnikum moc dekuji za mile a profesionalni chovani.Takova ochota se jen tak nevidi.

Karel Yaman Sladký

Výborné jednání, vynikající rychlost, zápal pro profesi, profesionalita a velice pozitivní atmosféra 🙂

Jiří Vild

Z obvykle stresujícího výběru nových brýlí se stal nakonec skvělý zážitek. Děkuji týmu na Starostrašnické 🙂

Jana Liprtová

Nejvic nejlepsi pristup k zakaznikovi!


PŘIDAT REFERENCI