Věřím, že nejsem jediná zástupkyně něžného pohlaví, která není spokojená se svým zevnějškem. Buď jsme nespokojené se svou postavou, barvou vlasů či barvou očí. Zkoušeli jste už barevné čočky Air Optix Colors?

Už pěknou řádku let každé ráno děkuji vynálezci žehličky na vlasy a osobně bych mu tím dala Nobelovu cenu, že téměř lusknutím prstu dokážu ze svých neposedných vlasů vykouzlit cosi více zkroceného a ovladatelného. Nejhorší je, že se vždycky při našem stěžování najde někdo, kdo má potřebu pronést svůj nesouhlas víceméně nahlas a i přes to stále a stále odoláváme. Jojo…i já každé léto při sjíždění LARO-Vltavy musím být svědkem radostného úsměvu na tváři našeho šéfa, když mne zlomyslně, ale vždy „omylem“ polije mé rovné vlasy vodou a čeká, jak si po uschnutí poradí matka příroda s mou kadeří. Co s tím? Pádlem se těžko oženu, vždyť je to můj šéf 🙂 .

Nicméně jsem přesvědčena, že nám příklad „dokonalosti“ je nucen od útlého dětství. Taková panenka Barbie má vždy dokonalý voděodolný make-up, bohaté husté kadeře a pas užší, než je její vlastní kotník. Sama jsem k nim v dětství vzhlížela podstatně dlouho, ale až v dospělosti jsem jim nejvíce záviděla nepřítomnost puchýřů při nošení podpatků. Toto ve mně evokuje vzpomínku na můj první otřes mozku. Jedno letní odpoledne, které jsem trávila u dědy na vesnici, bylo na programu krmení králíků. I když jsem měla pouze 4 roky, měla jsem potřebu jít ve svých krásných dřevěných pantoflíčkách na klínku, které mi to stejné léto po hysterické scéně v obchodě v Itálii koupila má drahá maminka. Ovšem betonové schody vedoucí z domu měly jiný názor. Místo pózy Barbie jsem se ze schodů sesunula jako pytel brambor a následující dny jsem s mokrým hadrem na hlavě trávila za okny dědovy chaloupky. Nicméně, gravitace mi dělá obtíže do dnes. Toho jste si mohli všimnout i předchozím článku. Panenky Barbie měly i smutné příběhy! Hra na kadeřnici. Po zásahu nůžek panence vlasy nikdy nedorostly. Jak je vidět, zas tak dokonalé nejsou!

Pořád ale existuje věc, kterou dokážeme změnit velmi snadno a s rychlou další změnou. Je to změna barvy očí. Sama jsem v poslední době podlehla kontaktním čočkám AIR OPTIX Colors. Nejvíce u nich obdivuji přirozený vzhled. Jako jedny z mála barevných kontaktních čoček jsou barvené ve vrstvách a používají především přirozené odstíny. Takže pořád nevypadám jako komiksová postavička. Nevýhodou ostatních čoček je především materiál použití. Většina z vás si stěžovala na brzký diskomfort po jejich nasazení a z mého odborného hlediska oči při delší době používání více méně trpěly. A víte co?? Kontaktní čočky AIR OPTIX Colors jsou ze stejného materiálu jako AIR OPTIX Aqua, které třeba už dávno používáte 🙂 . Proto jejich vyzkoušení pro Vás nebude nijak komplikované. Případnou barvu můžete vyzkoušet ve virtuálním studiu. Jsou dostupné v dioptrické i nedioptrické variantě. Takže změnit barvu očí může téměř každá z nás 🙂 . Nemáte zkušenosti s aplikací čoček? Neváhejte se k nám objednat. Pomůžeme vám s aplikací i péčí o čočky a zároveň poradíme s optimální barvou právě pro vás. Máte tmavé oči a chcete je zesvětlit? Mrkněte na barvu STERLING GRAY… Já osobně volím radikální změnu a to je barva BROWN. Jakou barvu vyzkoušíte vy???


Alex Petrlíková

alex
Cestou důvěry…
…uvidíme se