kroky_1

Na začátku si s Vámi popovídáme o Vašich potřebách, jaké je Vaše zaměstnání, k jaké činnosti brýle potřebujete, jaké máte koníčky, to vše jsou pro nás důležité informace k tomu, abychom Vám pomohli, sblížili se s Vaším světem a dokonale společně vybrali ty nejlepší brýle pro Váš život.

Proč je toto důležité?

Protože brýle nejsou jen optickou pomůckou. Brýle Vás doplní, změní image, zvýrazní, dokreslí Váš obličej, donutí druhé se na Vás ohlédnout a říct si vidělas ty pěkné brýle?

Brýle dotváří Váš pohled na svět a okolí si utváří pohled na Vás.


 

číslo 1

Změření dioptrií, aberací vyšších řádů + test prostorového vidění

U nás nejde jen o změření dioptrií, ale nedílnou součástí každého měření v naší optice je i zjištění svalové spolupráce očí jako párového orgánu. Toto měření je důležité pro přirozené a uvolněné vidění. Měření je prováděno pomocí polarizačních testů profesionální optometristkou registrovanou u MZ ČR.

kroky_2

číslo 2

Výběr brýlové obruby

Další velmi důležitý krok k Vaší celkové spokojenosti. Při výběru se řídíme Vaším typem obličeje, zajímá nás tvar obličeje, odstín pleti, oblíbené barvy, životní styl, profese. Souhrn těchto informací nám napomůže k výběru vhodné brýlové obruby. Pokud budete chtít oční vadu korigovat kontaktními čočkami, doporučíme vhodný typ kontaktních čoček vzhledem k proměřeným parametrům Vašich očí.

 

kroky_3

číslo 3

Výběr vhodných brýlových čoček

V dnešní době existuje celá řada brýlových čoček, včetně individuálních. Veškerou nabídku s Vámi probereme v naší optice u šálku dobré kávy či čaje. Volbu čočky nám usnadní počítačová simulace znázorňující možné povrchové úpravy, antireflexní vrstvy, barvy či tloušťku čočky v nové obrubě.

číslo 4

Centrace brýlové čočky

Je základem pro ostré, čisté a pohodlné vidění. K vyměření používáme digitální přístroj RV Terminál od společnosti ZEISS. Pouze s tímto přístrojem bude Vaše centrace přesná a Vaše vidění komfortní.

číslo 5

Zábrus brýlových čoček 

Zábrus brýlových čoček do brýlových obrub probíhá v naší optické dílně, kde se o Vaše budoucí nové brýle postarají naši optičtí odborníci. Brýle zkompletují, srovnají, vyčistí a připraví pro Vás.

Lidická